O nas

Doświadczenie
 

Zdobycie go było dla nas kluczowe przy tworzeniu własnej, nowoczesnej koncepcji wynajmu, która na świecie staje się coraz bardziej popularna i pożądana. 

Definicja? Nasza koncepcja zakłada dostarczenie usług, o których przeciętny Gość nie myśli przed wyjazdem. Podróżując po świecie podglądaliśmy jak robią to najlepsi i wiemy jedno – nasza rola nie kończy się tylko na wynajmie apartamentu, to dopiero początek... 

Stworzyliśmy rozwiązanie, które ma na celu dostarczyć naszym Gościom wszystko czego w danej chwili potrzebują, od wynajmu samochodu po zakupy spożywcze, do zorganizowania całego wyjazdu pod względem turystycznym.

 

 
 

Serwis 24/7, personel władający kilkoma językami,

Który ma za zadanie wprowadzić Gości do jednego z naszych 250 luksusowych apartamentówumiejscowionych w sercu Gdańska i Sopotu. Często apartamenty zapewniają dużo większą swobodę i komfort pobytu, dlatego jednym z najważniejszych punktów naszego biznesu było pozyskanie najlepszych dostępnych na rynku lokalizacji. 

Stworzyliśmy idealne warunki dla kogoś kto przyjechał na jeden dzień, ale również na kilka tygodni. Dla 5 osobowej rodziny, ale również dla 12 przyjaciół, którzy chcą zobaczyć Gdańsk i Sopot z zupełnie innej perspektywy. 

Nasza koncepcja zakłada kompleksową usługę, która pozwala czuć się dosłownie „jak w domu”.
„Nie chcieliśmy być kolejną firmą wynajmującą apartamenty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jest to nasz #1 biznes – jednak nasza koncepcja zakłada coś więcej niż tylko „dach nad głową”. Sam serwis jest już zaskoczeniem dla Gości, apartamenty raczej nie kojarzą się z obsługą jak w hotelu. 
 

   
 

Staramy się być zawsze o krok do przodu. Dzięki wiedzy, którą gromadzimy od naszych Gości i tej nabytej podczas podróży turystycznych czy biznesowych,

 

Nabraliśmy pewności, że PRIME LOCATION to właśnie to, czego nowoczesny Europejczyk potrzebuje. Chcemy przekonać naszych Gości, że wynajem apartamentu jest dużo bardziej korzystny i poza komfortem niesie za sobą usługi, których nie doświadczy się nawet w ***** hotelu.” 


Dagmara Piasecka
Właściciel

 
 

Wieloletnia praca w branży turystycznej oraz branży nieruchomości pozwala nam rozwijać firmę jednocześnie na wielu płaszczyznach. 


PRIME LOCATION świadczy usługi dobowego i miesięcznego najmu. TOURISTodpowiada za to, żeby Gość, który się u nas zatrzyma nie musiał martwić się co robić w wolnym czasie. INTERIOR INVESTEMNT to usługa biura architektonicznego połączona z wykończeniem pod klucz, a HOMES ma za zadanie kupić, sprzedać i przekazać z powrotem do PRIME LOCATION. 

Naturalne koło, które gwarantuje jakość świadczonych przez nas usług. 
 

 

 

Dbamy o każdy szczegół, staramy się by nasze apartamenty spełniały oczekiwana naszych Gości

a często je przewyższały – o czym świadczą oceny wystawiane nam przez klientów m. in. booking.com

„Wynajem apartamentów to alternatywa dla hotelu, tak samo jak wypożyczenie samochodu jest alternatywą do zamówienie taksówki

Jedno i drugie praktycznie spełnia swoje przeznaczenie, tylko co jest bardziej korzystne? 


 

 
 

Elementem naszej filozofii jest dostosowywanie oferty do zapotrzebowania rynku, stąd rozwój INTERIOR INVESTEM, HOMES oraz TOURIST. 


Sprzedaż, wynajem, remont pod klucz – dajemy możliwości, a nasze doświadczenie i kilkuletni staż na rynku pozwala nam robić to na satysfakcjonującym poziomie.” 

Bartek Piasecki
Właściciel

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl